ДОП «ЗУБР»

 

Ірина Вихристюк покарала Вторенко директора НПП «Тузловські лимани»
 

   28 травня 2015 Татарбунарський районний суд Одеської області відмовив у позові директору національного парку Тузловські лимани Вторенко проти керівника Татарбунарської екологічної організації "Відродження" Ірини Вихрістюк. Вторенко звинувачував Ірину в наклепі, яка, нібито, полягала в тому, що Ірина виклала на недавній прес -конференції в Одесі факти про масові порушення природоохоронного законодавства в нацпарку Тузловські лімани.Ета прес-конференція була організована Українським товариством охорони птахів та Київським еколого-культурним центром. Рейд-перевірка, під час якого в парку були затримані мисливці-браконьєри, був організований восени минулого року Ірою спільно з КЕКЦ і ДОП "Зубр" в рамках всеукраїнської кампанії "Йдемо в Європу-будуємо заповідність"  http://dop-zubr.io.ua/s924250/perevirka_ohoronnogo_rejimu_nacionalnogo_parku_tuzlovski_limani

Тому Київському еколого-культурному центру довелося також брати участь на суді в якості третьої сторони і надати допомогу Ірині. Ми вітаємо Іру з перемогою в суді.

  Київський еколого-культурний центр і далі надаватиме допомогу активістам на місцях, що захищає національні парки і заповідники : Ірині Вихристюк, Івану Русева, що захищає нацпарк Нижньодністровський, Михайлу Михалко, що захищає нацпарк Голосіївський, Ловчиновський, що захищає нацпарк Дворічанський, Олегу Дудкіну, що захищає карпатські нацпарки , Геннадію Молодану, опинився зі своєю Меотидою в дуже важких умовах.

Всеукраїнська кампанія "Йдемо в Європу-будуємо заповідність" триває.

 

Шановні, накінець закінчилася невелика судова епопея. надсилаю рішення. Зачитуючи його суддя чомусь сказав: "Я розумію Ігор Семенович, що прийняв не популярне для Вас рішення".

 Гадаю, що ці 4 судових засідання були незвичними для самого судді, по-перше, він не мав ще подібних справ, щоб судилися з ГО із такої специфічної теми. Багато отримав інформації про те, що законодавство не обмежується кримінальним, господарським та сімейним кодексами. Є ще екологічне право.

По-друге, ми довели, що маємо право в судовому засіданні вести запис, без додаткової ухвали,

по-третє, вперше було застосовано режим відеоконференції.

четверте, судові засідання ми використовували як тренінги. На них приходили місцеві активісти.

П'яте, прихильники В.Борейка побачили його майже вживу)))

  Хочу подякувати ЕПЛ за підтримку, зокрема Софії Шутяк за фахові поради та підготовлене Заперечення проти позову.

  Подякувати Володимиру Борейку, що "не кинув в біді", дуже виважено і правильно розставив крапки над "і".

  Разом переможемо!Создан 02 июн 2015