ДОП «ЗУБР»

Перевірка заповідного режиму національного парку Бузький Гард
В липні 2015 Дружиною охорони природи "Зубр" та Миколаївським відділенням Національного екологічного центру України, в рамках всеукраїнської кампанії "Йдемо в Європу-будуємо заповідність", була проведена перевірка заповідного режиму заповідних зон національного парку Бузький Гард. Незважаючи на те, що даний національний парк має дуже маленьку площу заповідної зони-всього 307 га, порядку в ній немає. Сама заповідна зона розбита на 8 ділянок по 30-50 га.

1.В заповідній ділянці Петропавлівського каньйону Трикратський відділення не встановлено знаки "Заповідна зона", немає шлагбаумів на в'їзді в заповідну зону. Тут також відзначений незаконний випас корів, сміття від туристів, сліди порубок дерев туристами, а також сліди вогнищ і знайдені гільзи від мисливської рушниці.

2.В заповідній ділянці-острівної комплекс між селами Мигія та Грушівка на р. Південний Буг Мігіевского відділення відзначено незаконне знаходження на всіх островах наметів відпочиваючих, а також розпалювання багать. Скрізь відсутні знаки "Заповідна зона".

3.В заповідній ділянці Актовський каньйон Трикратський відділення не встановлено знаки "Заповідна зона", є сліди багать, також виявлено незаконний заїзд машин.

4.У заповідній ділянці Богданівського відділення на степовій ділянці у с. Львів не встановлені знаки "Заповідна зона".

5.В заповідній ділянці в урочищі Вільхове Мигійського відділення не встановлено знаки "Заповідна зона".Создан 10 ноя 2015