ДОП «ЗУБР»

 

Хороші новини по заповідності
В рамках всеукраїнської кампанії "Йдемо в Європу-будуємо заповідність", громадським організаціям вдалося досягти непоганих результатів щодо подальшого наведення порядку в національних парках і посиленню заповідного режиму.

 

1. Після перевірки ДОП "Зубр" заповідних зон Шацького нацпарку, в результаті якої були виявлені порушення в заповідній зоні Шацького нацпарку "Затока Бужня", http://dop-zubr.io.ua/s1198118/perevirka_zapovidnogo_rejimu_shackogo_npp, Нами було отримано відповідь від директора Шацького нацпарку В.Захарко, в якому було сказано, що після нашого звернення до Держлісагенства України, "будиночок рибалки", альтанку і човни, що знаходяться в заповідній зоні затоки Бужня біля озера Світязь, були винесені за кордон заповідний зони. Цю ж інформацію підтвердив у своїй відповіді і начальник Волинської облекоінспекціі О. Ткачук. 

 

2. Після низки перевірок Нижньодністровського нацпарку, здійснюваних "Дельтою", І.Вихристюк, І.Русевим, ДОП "Зубр", в результаті яких була виявлена незаконна забудова берегів Дністра в районі с. Маяки на території нацпарку http://dop-zubr.io.ua/s940152/perevirka_ohoronnogo_rejimu_v_nacionalnomu_parku_nijnodnistrovskiy, була отримана відповідь від в.о. начальника Одеської облекоінспекціі В.Лабунца. Він повідомив, що дорученням Одеської облдержадміністрації від 8 липня 2015 р створена міжвідомча робоча група з вивчення питання про незаконну забудову берегів річки Дністер у вказаному нами місці.

 

3. Після низки перевірок нацпарку Тузловські лимани, здійснюваних організацією "Відродження", І.Русевим, ДОП "Зубр", в результаті яких були виявлені масові порушення в нацпарку http://dop-zubr.io.ua/s924250/perevirka_ohoronnogo_rejimu_nacionalnogo_parku_tuzlovski_limani, нарешті заворушилася Мінприроди України. На цьому тижні в.о. міністра С.Курикін повинен відвідати з перевіркою нацпарки Нижньодністровський і Тузловські лимани, після якої очікується прийняття рішень по керівництву цих нацпарків.Создан 10 ноя 2015